<  Spustit prezentaci  > Zpět

Livie Bílá

učitelka ve třídě "Smajlíci"

(t.č. na MD se synem Filípkem )

Narodila se v srpnu 1991 ve znamení Lva.

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Přerově, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. K maturitní zkoušce si zvolila dobrovolný předmět Speciální pedagogika. Protože se chtěla brzy osamostatnit, rozhodla se nepokračovat v navazujícím studiu na vysoké škole.

Zlákalo ji velkoměsto, ve kterém dostala i svou první pracovní příležitost.

 

V letech 2010-2014 pracovala v mateřské škole v Brně, kde byla velmi spokojená, ale stesk po rodině a přátelích ji přesvědčil o tom, že bude nejlepší se vrátit do Hranic. Od září do prosince 2014 pracovala v mateřské škole v Milenově, kde získala zkušenosti při práci s dvouletými dětmi.

Neustále vyhledává možnosti k dalšímu vzdělávání. Studium angličtiny na střední škole obohatila dvouměsíčním pobytem v USA, následně absolvovala kurz Angličtina pro děti efektivně a v této oblasti se dále vzdělává. Momentálně absolvuje v rámci projektu ESF vzdělávací program „Buďme mistry malých nových mistrů“, kterým se specializuje na rozvíjení polytechnického a environmentálního vnímání dětí.

V Prima školce vede výtvarně - keramický kroužek Paletka, se kterým má čtyřletou zkušenost.

 

Mezi její záliby patří lyžování, badminton, cvičení trx, cestování s přáteli. Ráda si přečte dobrou knihu, poslechne dobrou muziku, také ráda vaří a peče.

 

Její nejoblíbenější roční období je jaro, protože má ráda jeho vůni.

 

Motto: “Sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň!”